live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Розслідування у справі Шеремета продовжено на два місяці

Офіс генпрокурора продовжив розслідування у справі Шеремета до червня Фото з відкритих джерел

За словами прокурора, без завершення експертиз передавати справу до суду зарано

Офіс генерального прокурора на прохання слідчих поліції продовжив строки проведення досудового розслідування у справі вбивства журналіста Павла Шеремета до 12 червня 2020 року. Про це заявив прокурор у справі Сергій Зузак, повідомляє hromadske.

Зокрема, слідчі Національної поліції звернулися з проханням продовжити строки досудового слідства за підозрою Яні Дугарь, Юлії Кузьменко та Андрію Антоненку. Як зазначається, це необхідно для завершення ще приблизно 20 експертиз та проведення додаткових слідчих дій.

Водночас прокурор наголосив, що без завершення експертиз передавати справу до суду зарано. За словами Зузака, усі троє підозрюваних відмовилися від проходження поліграфу. Крім цього, дехто з них не погодився також на проходження психологічної та антропологічної експертиз.

Нагадаємо, нещодавно суд вирішив перенести засідання щодо розгляду клопотання захисту з приводу зміни запобіжного заходу для підозрюваної у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, лікарки і волонтерки Юлії Кузьменко. 

Loading...