Розшифрування чорних скриньок Ан-26 очікують до кінця тижня, - Уруський

Катастрофа Ан-26 під Харковом

Фото з відкритих джерел

Бортові самописці перебувають у задовільному стані після катастрофи

Завершення розшифрування бортових самописців літака Ан-26, який розбився поблизу Чугуєва Харківської області, очікується до кінця тижня. Про це заявив голова урядової слідчої комісії, віцепрем’єр Олег Уруський.

"Робота над розшифруванням бортових самописців триває. Вони знаходяться в задовільному стані. Ними займаються авіаційні експерти. Закінчення процесу розшифрування очікується на цьому тижні", - написав він.

Уруський також додав, що слідство розглядає декілька різних версій авіакатастрофи. Тим не менше, стає зрозумілим, що "на технічні несправності, які мали місце, наклався людський фактор в різних його проявах".

Голова урядової слідчої комісії розповів, що в рамках розслідування авіакатастрофи Ан-26 уже призначили судово-медичні експертизи, провели виїмку документів щодо організації та проведення польотів, допитали понад 40 свідків катастрофи.

Крім того, на окремому майданчику на території військової частини А4104 уже збирають фюзеляж літака, уламки якого були перевезені туди з місця катастрофи.

Новини за темою: Слідство поки не відкидає версію теракту на борту Ан-26, - ДБР

Також триває експертиза ДНК загиблих під час трагедії, результати аналізів очікують приблизно за два тижні.

Уруський розповів, що стан курсанта В’ячеслава Золочевського, який вижив під час катастрофи, стабільний, він "швидко йде на поправку". 

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв на Харківщині розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

В результаті авіакатастрофи загинули 26 людей, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Одні курсант-третьокурсник вижив, а нещодавно вийшов з шокового стану. Незабаром його можуть виписати з госпіталю.

Новини за темою: Інформація про відмову двигуна в літака Ан-26 не відповідає дійсності, – ДБР

Пізніше стало відомо, що всі родини загиблих внаслідок падіння літака Ан-26 здали матеріал для ДНК-аналізів. Тоді повідомляли про можливість проведення експертизи в скороченому режимі – до двох тижнів.

Loading...