Російські силовики намагаються видати затриманих кримських татар за терористів, - Джапарова

В анексованому Криму вже затримували більше ніж 60 людей за цим обвинуваченням

Обшуки в анексованому Криму 7 липня 2020 року Крымская Солидарность

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова повідомила, що заарештованих в окупованому Криму кримських татар намагаються видати за терористів. Про це вона написала у Фейсбук.

За словами Джапарової, ФСБ Росії затримала шістьох людей, яких наразі тримають у відділку відомства в Сімферополі. Вона зазначила, що на півострові разом із ними вже затримано 67 кримських татар за ст. 205.5 КК РФ (Організація діяльності терористичної організації та участь в діяльності такої організації).

У мережі з’явилося відео результатів діяльності "правоохоронних" органів у домі одного з кримських татар Ісмета Ібрагімова. За словами родичів затриманого, слідчі не мали розпізнавальних знаків і не називали відомство, в якому вони працюють. На питання про мету обшуків, силовики запитали, чи є в домі заборонена література "Хізб ут-Тахрір" (назва ісламістської партії, яка в Росія визнана терористичною організацією).

Новини за темою: Введення Криму до "мінського формату" може заблокувати переговори щодо Донбасу, – Кулеба

Нагадаємо, 7 липня о 4 годині ранку силові структури в анексованому Криму провели обшуки в 4 районах півострова. Активісти повідомили про те, що силовики прийшли до 9 будинків. Ані в "адміністрації" Криму, ані у ФСБ ці дії ніяк не прокоментували.

Loading...