Російські прикордонники в Азовському морі затримали українське судно

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Прокуратура АРК розпочала кримінальне провадження

Російські прикордонники в Азовському морі (біля берегів Кримського півострова) затримали українське судно. Про це повідомляє пресслужба прокуратури АРК.
 
"Сьогодні, 15 лютого 2020 року, під процесуальним керівництвом прокуратури автономії ГУНП в АР Крим та м. Севастополя розпочато кримінальне провадження за статтями 146 та 278 КК України за фактом незаконного захоплення "співробітниками прикордонного управління ФСБ Росії" українського судна з чотирма особами на борту. Слідством встановлено, що окупаційні "правоохоронці" 15.02.2020 року в західній частині Азовського моря затримали маломірне судно з чотирма рибаками на борту. Разом із судном їх відвезли до порту окупованої Керчі", - зазначається у повідомленні.
 
Водночас у пресслужбі ФСБ РФ заявили, що було затримано браконьєрське судно з чотирьома українцями, на якому також знаходилося майже 300 екземплярів камбали-калкан та незаконне знаряддя для ловлі (ставна сітка).
 
У російському відомстві зазначають, що у затриманих не було документів, які засвідчують особу, а також  були відсутні необхідні дозволи на право добування водних біологічних ресурсів.
 
"Капітан судна не виконав законну вимогу прикордонного наряду про зупинку і спробував сховатися", - додали у пресслужбі ФСБ Росії.
 
Нагадаємо, раніше у Моніторингової місії ООН з прав людини заявили, що Російська Федерація продовжує порушувати свої зобов'язання як держава-окупант, здійснюючи призов жителів Криму на військову службу.
 


Loading...