Росія оголосила журналіста Бабченка терористом

Сам Аркадій Бабченко наразі перебуває в Ізраїлі

Аркадій Бабченко

Федеральна служба з фінансового моніторингу Росії включила журналіста Аркадія Бабченка до переліку терористів й екстремістів. Про це повідомив Інтерфакс.

Запис про внесення Бабченка до цього реєстру з'явився в четвер, 9 липня, на сайті "Росфінмоніторингу". Про причини такого рішення не повідомляється.

Сам Бабченко на своїй сторінці у Фейсбук написав, що отримав повідомлення про блокування рахунків у російській платіжній системі.

Аркадій Бабченко – журналіст і військовий кореспондент із Росії. Покинув країну в лютому 2017 року, за його словами, через погрози йому і його родині. Після цього він жив у Празі, в Ізраїлі, а в серпні 2017 переїхав до Києва.

В Україні став відомим через інсценування його вбивства 29 травня 2018 року. Тоді повідомили, що Бабченка застрелили на сходах його будинку в Києві. Однак уже наступного дня тодішній глава Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що інформація про вбивство Бабченка була частиною спецоперації українських спецслужб, спрямованої на запобігання замаху на журналіста.

Новини за темою: Російські силовики намагаються видати затриманих кримських татар за терористів, - Джапарова

Нагадаємо, у листопаді 2019 року журналіст залишив Україну, за його словами, через незгоду з політикою чинної української влади. Саме тоді суд відпустив на свободу організатора замаху на вбивство Бабченка. У грудні того ж року журналіст написав, що перебуває в Ізраїлі.

Loading...