Росія не змогла підтвердити факт перестрілки на кордоні з Україною, – Держприкордонслужба

Росія

Українські та російські прикордонники провели зустріч на лінії кордону держав

Росія не змогла підтвердити факт перестрілки на кордоні з Україною та спробу його незаконного перетину. Про це повідомила пресслужба ДПСУ.

Зазначається, що наразі інформації про ймовірне порушення українського кордону на ділянці місцевості, на яку вказували представники РФ у межах Сумщини, не зафіксовано. Крім того, немає даних, які підтверджували б достовірність слів російських прикордонників.

"Під час прикордонно-представницької зустрічі на лінії кордону російські прикордонники наполягали на раніше наданій інформації, проте не змогли надати жодних підтверджень факту порушення кордону групою осіб з України, в т.ч. слідів перетину кордону на місцевості. Російська сторона також не надала будь-якої інформації про особу, яка, за їх повідомленням, загинула, та зброю, яку порушник міг використовувати", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 4 жовтня, ФСБ РФ заявила, що троє озброєних людей спробували перетнути кордон Росії з території України, в результаті чого почалася стрілянина, а одна особа загинула. При цьому зазначалося, що при спробі затримання порушники чинили збройний опір.

Новини за темою: Посадовцю ФСБ РФ оголосили підозру у підбурюванні українських військових до держзради

Пізніше Державна прикордонна служба України заявила, що не зафіксувала жодних порушень на кордоні з РФ. Тоді там пообіцяли продовжити перевіряти інформацію від ФСБ РФ щодо стрілянини.

Loading...