На органи влади готуються масштабні кібератаки до Дня Незалежності, - РНБО

BBC

Також атака має меті дестабілізувати ситуацію під час підготовки до чергових місцевих виборів

Національний координаційний центр кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони виявив ознаки підготовки до масштабної скоординованої атаки на органи державної влади України та об'єкти критичної інфраструктури напередодні Дня Незалежності. Про це повідомляє пресслужба РНБО

Згідно з повідомленням, йдеться про активізацію хакерського угруповання Gamaredon, за яким стоять спецслужби Російської Федерації.

"Фахівці НКЦК при РНБО України виявили тенденцію до модернізації програмних засобів кібератак з метою підвищення ефективності подолання засобів захисту та приховування своєї діяльності у скомпрометованих системах", - розповіли в РНБО.

Новини за темою: Зеленський вніс зміни до складу РНБО

Як зазначається, під час останніх спроб атак зловмисники використовували шкідливі вкладення, які імітують документи державних органів влади, зокрема, Служби безпеки України. Злочинці розсилають шкідливі документи електронною поштою, і під час їх відкриття хакери отримують доступ до систем та мереж державної установи.

Новини за темою: США оголосили мільйонну винагороду за інформацію про двох хакерів з України

Нагадаємо, раніше кіберфахівці Служби безпеки України спільно компетентними органами Великої Британії блокували діяльність міжнародного хакерського угруповання.Loading...