Рейтингові видання: Мендель пояснила, за якими критеріями відбирали журналістів на пресконференцію Зеленського

Володимир Зеленський Фото: Офіс президента

Прессекретар підкреслила, що на заході присутні представники ЗМІ "різних поглядів", щоб не було "однобокості в ідеології"

На пресконференцію президента Зеленського ЗМІ відбирали за такими критеріями як рейтинговість, а також динаміка розвитку.

Про це заявила прессекретарка глави держави Юлія Мендель, передає "Громадське".

"Було кілька критеріїв, в основному це рейтинговість, динаміка розвитку. У нас також є молоді деякі видання, але вони демонструють, що вони швидко набирають рейтинги. Це зрозуміло, що пресконференцію президента мають висвітлювати рейтингові видання", - зазначила вона.

За словами Мендель, загалом заявки подали близько 200 ЗМІ, але це не остаточне число, оскільки після закінчення подачі заявок багато ЗМІ ще зверталися.

"Потрапили кілька десятків, ми сподіваємося, що будуть дотримані певні правила карантину", - додала вона.

Новини за темою: "Капітолійський пагорб" у центрі Києва: Як готуються до пресконференції Зеленського

Також прессекретар наголосила на тому, що на заході присутні представники ЗМІ "різних поглядів", щоб не було "однобокості в ідеології" і зауважила, що при відборі ЗМІ Офіс президента керувався стандартами, які є в США та Британії.

Новини за темою: Пресконференція Зеленського: У центрі Києва посилили заходи безпеки

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 20 травня, проходить пресконференція Володимира Зеленського в Маріїнському палаці, яка стосується підсумків першого року його президентства.

Loading...