Раімов про хвилю захоплень заручників в Україні: В якийсь момент з’явиться людина з реальним наміром вчинити теракт

Дмитро Раімов Фото з відкритих джерел

Може з’явитися якийсь політизований фанатик, який захоче вчинити теракт, бачачи, що на це звертають увагу перші обличчя країни

Коли великі дядьки починають гратися в те, щоб впливати на порядок денний, політику, президента, чи прийняття якихось рішень, в якийсь момент може з’явитися людина, яка буде реальним терористом.

Про це під час включення в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі  ZIK заявив політтехнолог Дмитро Раімов.

Експерт зауважив, що вважає останні події в Україні із захопленням заручників  "грою мускулами силових структур". За словами Раімова, прирівнювати події в Україні до терактів у Парижі, Лондоні, Ніцці, не варто, але необхідно приділити цьому питанню чималу увагу, адже наслідки можуть бути неповоротні.  

"Я бачу в цьому всьому "режисуру". Але я розумію, до чого це все може призвести. Коли великі дядьки починають гратися в те, щоб впливати на порядок денний, впливати на політику, на президента чи прийняття якихось рішень, в якийсь момент може з’явитися людина, яка буде реальним терористом", – сказав Раімов.   

Новини за темою: Напередодні виборів для дестабілізації ситуації такі випадки будуть частішати: Експерт про загрозу терактів в Україні

За його словами, посприяти цьому може соціальне напруження, пов’язане з Донбасом і Кримом.

"Може з’явитися якийсь політизований фанатик, який захоче вчинити теракт, бачачи, що на це звертають увагу президент і перші обличчя країни. Це цей  сценарій, який нас обов’язково чекає, якщо далі силові структури будуть гратися в теракти", – підсумував експерт.

Новини за темою: Мотиви "луцького" та "київського" терористів дуже подібні: Психіатр Суббота заявив про специфічність підготовки терактів

Як повідомляли, 3 серпня у центрі Києва чоловік захопив заручницю та погрожував підірвати відділення банку.

Стало відомо, що зловмисник, який захопив заручницю у столичному бізнес-центрі, вимагає розпочати телетрансляцію. Зокрема, на телеканалі ZIK.

Додамо, Антон Геращенко повідомив, що чоловік є громадянином Узбекистану.

Згодом стало відомо, що громадянина Узбекистану, який захопив заручницю і погрожував підірвати вибухівку у відділенні банку у приміщенні бізнес-центру "Леонардо" у центральній частині Києва, затримали.

Також нагадаємо, що 21 липня в центрі Луцька на Театральній площі чоловік з вибухівкою і зброєю захопив маршрутку. За словами очевидців події, постріли звучали кожні 10 хвилин

Пізніше злочинець заявив, що у місті є ще один автобус із заручниками, і в іншому людному місці захована вибухівка. Також з'явилося відео з місця подій

Президент України Володимир Зеленський взяв справу під особистий контроль, а міністр МВС Арсен Аваков екстрено вилетів на Волинь для координації дій по звільненню заручників.

Згодом Володимир Зеленський виконав вимоги чоловіка, який взяв заручників у Луцьку. Зокрема, на відео гарант закликає усіх подивитись фільм "Земляни".

Близько 22:00 у Луцьку розпочався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що усіх заручників звільнили, а правоохоронці затримали Максима Кривоша.

 

Loading...