Пункти пропуску на Донбасі закривають через поширення коронавірусу

Фото з відкритих джерел

При цьому соціальні та пенсійні виплати припинятися не будуть

З 16 березня за наказом Командувача об’єднаних сил на контрольних пунктах в’їзду-виїзду з тимчасово окупованих частин Луганської та Донецької областей на два тижні забороняється перетин КПВВ в обох напрямках.

Про це повідомили в Луганській ОДА.

Згідно з повідомленням, вийняток щодо повернення на українську частину зробили тільки для громадян, які мають постійну реєстрацію на підконтрольній Україні території. 

Водночас пропуск на тимчасово окуповані регіони здійснюватиметься тільки для громадян, які там проживають.

"Піти на такі жорсткі міри змушують обставини: щоденно тільки КПВВ "Станиця Луганська" перетинають близько 15 тис. осіб. Тож загроза занесення та поширення коронавірусу з непідконтрольних територій надвисока. Завдяки вжитим заходам безпеки, нам вдається утримувати ситуацію під контролем – жодного випадку захворювання на COVID-19 в області не зафіксовано", – пояснив очільник області Сергій Гайдай.

Новини за темою: Коронавірус в Україні: До МОЗ надійшло 12 повідомлень про нові підозри на зараження COVID-19

За його словами, соціальні та пенсійні виплати припинятись не будуть.

Також очільник області зазначив, що на Луганщині тимчасовому закриттю підлягають наступні пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю - пішохідний (місцевий, пасажирський) у Міловому (Міловський район) та автомобільний/пішохідний (місцевий, пасажирський) у Сиротиному (Троїцький район).

До переліку пунктів пропуску через державний кордон, в яких тимчасово припинено пішохідне сполучення, увійшли автомобільний (вантажний, пасажирський) у Міловому (Міловський район), який є міждержавним, а також міжнародні автомобільні (обидва – вантажні, пасажирські) у Просяному (Марківський район) та Танюшівці (Новопсковський район).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованій Горлівці на Донеччині зареєстрували 12 випадків зараження COVID-19.

Новини за темою: Порошенко повернувся в Україну після лікування в охопленій коронавірусом Іспанії, але на карантин його не відправили, - ЗМІ

13 березня в Україні зафіксували перший летальний випадок внаслідок інфікування коронавірусом COVID-2019.

Тим часом у Києві через підозру на коронавірус продезінфікували гуртожиток.

Loading...