Призупинення роботи громадського транспорту та масковий режим: У Тернополі посилили карантинні заходи

Фото з відкритих джерел

Перевозити будуть тільки працівників, що забезпечують життєдіяльність міста

З 23 березня у Тернополі повністю перестане курсувати громадський транспорт, а у місті ввели масковий режим - таким чином влада прийняла рішення про введення режиму надзвичайної ситуації.

Про це повідомляється на сторінці Тернопільського штабу для боротьби з коронавірусом у Facebook.

Так, тепер тролейбуси та автобуси будуть виконувати лише спецрейси, аби довозити працівників на роботу, а загалом перевозитимуть тільки працівників, які в умовах надзвичайної ситуації забезпечують життєдіяльність міста - медиків, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальників, а також працівників підприємств, які забезпечують виробництво продуктів харчування, аптечних закладів, працівників аварійних служб.

"Перевозитимуть цих людей виключно в захисних масках по маршрутах: тролейбуси – 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11 та автобуси 1-А, 5А, 6, 8, 23, 25, 35 безкоштовно", - говориться у повідомленні.

Крім цього, створять спеціальні посвідчення і лише при наявності таких посвідчень можна буде користуватися спецтранспортом.

Також на в'їздах до Тернополя планують створити санітарно-контрольні пости, де проводитимуть температурний скринінг. 

Наразі у місті ввели масковий режим.

Новини за темою: Аваков попередив про введення "жорстких обмежувальних заходів" у зв'язку з коронавірусом

Як повідомлялося раніше, в Україні зафіксовано 41 випадок зараження коронавірусом. Нові випадки підтвердили у Київській та Тернопільській областях.

Згодом стало відомо, що перший випадок захворювання коронавірусом у Тернопільській області виявили у 57-річного священнослужителя.

Новини за темою: Мер Чернівців просить Зеленського ввести надзвичайний стан в областях, де зафіксовано коронавірус

Тим часом у Молдові у чотирьох громадян України виявили коронавірусну інфекцію COVID-19 після їхнього повернення з паломницької поїздки у Тернопільській області.

Loading...