live

Прикордонники виявили трьох українців, які хотіли втекти за кордон, щоб не дотримуватися самоізоляції

Прикордонники ДПСУ

ДПСУ

До цього вони підписали документ щодо обов'язкової самоізоляції

Співробітники Державної прикордонної служби виявили трьох українців, які намагалися поїхати з України за кордон всупереч карантинному режиму та самоізоляції.

Про це повідомили в ДПСУ.

Як зазначається, на українців, які всупереч взятим на себе зобов’язанням та власноруч підписаним згодам порушили правила обов’язкової самоізоляції, складено адміністративні матеріали за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

Відомо, що двох осіб виявили у пунктах пропуску "Бачівськ" та "Сеньківка", ще одного зупинили у пункті пропуску "Тиса", що на кордоні з Угорщиною.

"Прикордонникам тричі довелося завернути з кордону наших співвітчизників минулої доби, адже вони порушили терміни самоізоляції", - говориться у повідомленні.

Наразі ДПСУ повідомила про виявлені правопорушення співробітників Національної поліції.

Тепер подальшу долю громадян вирішить суд.

Новини за темою: Від 600 до 30 тисяч євро: Українка розповіла про штрафи за порушення карантину в Іспанії

У ДПСУ підкреслили, що за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, накладається штраф на громадян від 17 до 34 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко заявив, що людям на самоізоляції можна виходити з дому двічі на тиждень.

Новини за темою: Порушників карантину вже оштрафували на понад 272 тис. гривень, - Нацполіція

Також відомо, що українку, яка після повернення з Таїланду порушила режим самоізоляції, оштрафували на 17 тис. гривень.

Loading...