Пружина стискалася: Карантин зіграв свою роль у подіях у Броварах, – Геращенко

Антон Геращенко Скріншот відео

Бандити перебували на карантині і у них зменшилися доходи, констатував заступник міністра

Карантин зіграв свою роль у подіях, які відбулися у Броварах, адже пружина стискалася, бандити перебували два місяці на карантині і в них зменшилися доходи.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

"Карантин, безумовно, зіграв свою роль в тому, що стискалася пружина. Бандити ті ж самі перебували два місяці на карантині, у них зменшилися доходи, і перестрілка в Броварах була наслідком того, що перевізники в Броварах почали ділити ринок", – сказав Антон Геращенко.

Новини за темою: Стрілянина в Броварах: Поліція вилучила у фігурантів цілий арсенал зброї

Заступник міністра анонсував, що наступного тижня буде оприлюднена інформація щодо нелегальних перевезень.

"Щодо нелегальних перевезень на наступному тижні ми дамо окрему інформацію разом з міністром регіонального розвитку Чернишовим, публічну, про плани щодо наведення порядку на ринку перевезень нарешті", –  зазначив Антон Геращенко.

Нагадаємо, 29 травня у Броварах Київської області сталась масова стрілянина між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками. Сутичка відбулася через розподіл пасажиропотоку між двома перевізниками.

В області оголосили план "Перехоплення" для розшуку ще 5 авто з можливими учасниками події. У результаті тоді 28 учасників інциденту затримали, 22 пред'явили звинувачення.

Наступного дня, 30 травня, суд обрав запобіжний захід одному з учасників перестрілки в Броварах – підозрюваний перебуватиме під арештом 60 днів без права внесення застави. Після чого таке ж покарання було визначено ще трьом учасникам сутички.

Згодом міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в Києві, Броварах та Ірпені затримано ще 13 осіб, які брали участь у стрілянині в Броварах.

Loading...