live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Українська для комедій, а не мелодрам: Поліція порушила справу проти продюсерки "плюсів"

Олена Єремєєва Фото з відкритих джерел

Провадження було відкрито за зверненням народного депутата Ар’єва

Слідчі Подільського управління поліції відкрили кримінальне провадження проти продюсера телеканалу "1+1" Олени Єремєєвої. Про це повідомив народний депутат України Володимир Ар’єв.
 
"Кримінальне провадження проти продюсерки "1+1", для якої українська мова виявилася неповноцінною, порушена", - прокоментував політик.
 
Так, згідно з документом, правоохоронці розпочали досудове розслідування справи за частиною 1 статті 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).
 
Наразі відповідне звернення було внесено до єдиного реєстру обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення за №5268.
 
facebook.com

 
До слова, у лютому нардеп Ар’єв надіслав до поліції Києва звернення щодо неправомірних дій пані Єремєєвої. А згодом розгляд цієї справи було передано до Подільського управління.
 
 
Нагадаємо, продюсер фільмів та серіалів телеканалу "1+1" Олена Єремєєва заявила, що всі комедійні серіали для нового сезону "1+1" знято українською мовою, а мелодрами - російською. За її словами, у мелодрамах українську мову сприймати важко.
Loading...