Проти керівництва "Нафтогазу" відкрили кримінальну справу, - Коболєв

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв Фото з відкритих джерел

Голова "Нафтогазу" вже збився з ліку кримінальних справ щодо "Нафтогазу"

За фактом діяльності проти керівництва "Нафтогазу" відкрили кримінальну справу, яка побудована на звинуваченнях у державній зраді. Про це "Громадському радіо" повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

"Справа стосується діяльності менеджменту компанії. Але важко розслідувати діяльність менеджменту без прізвища Коболєв. Вона побудована на звинуваченнях у державній зраді. Коли вона відкрита, я не знаю. Папери з цього приводу отримав сьогодні", — розповідає він.

Коболєв каже, що у компанії це сприймають як "дуже наполегливе запрошення до публічної дискусії".

"Ми готові це запрошення прийняти. Нам немає чого приховувати. І щодо державного аудиту щодо резерву боргів, і щодо всіх інших питань ми абсолютно відкриті", — запевняє він.

Голова правління каже, що збився з ліку кримінальних справ щодо "Нафтогазу".

"Я особисто перестав рахувати після того, як у 2018 році особисто мене оштрафували на 8 мільярдів гривень. Такий штраф мені, як фізичній особі, виписала Державна митниця. Потім у судах ми змогли довести, що підстав для штрафування не було і цей штраф некоректний", — згадує Коболєв.

Новини за темою: Аудит "Нафтогазу" показав порушення на понад 75 млрд гривень, - ЗМІ

Раніше голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що під час опалювального сезону Україна може почати експортувати газ до ЄС завдяки запасам газу в підземних сховищах, а це вплине на ціну газу для населення.

Loading...