live

Проти ексзаступника головного військового прокурора відкрили справу за хабарництво

Розслідуванням займатимуться детективи НАБУ

з відкритих джерел

Офіс генпрокурора розпочав кримінальне провадження щодо можливого отримання неправомірної вигоди колишнім першим заступником головного військового прокурора. Про це повідомляє пресслужба відомства у Telegram.

Як зазначається, на підставі повідомлення у засобах масової інформації Офісом генерального прокурора розпочато провадження щодо можливого вчинення колишнім першим заступником головного військового прокурора злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди у особливо великому розмірі за непритягнення осіб до кримінальної відповідальності) Кримінального кодексу.

Відомо, що займатися досудовим розслідуванням у вказаному провадженні будуть детективи Національного антикорупційного бюро України.

За повідомленнями ЗМІ, мова йде про Володимира Жербицького.

Нагадаємо, прокуратура Автономної республіки Крим повідомила про підозру колишньому прокурору відділу прокуратури АР Крим у вчиненні державної зради, оскільки жінка після окупації півострова у 2014 році перейшла на службу до незаконно створеної "прокуратури Республіки Крим".Loading...
Loading...
Loading...