Протести у США: В країні прогнозують другу хвилю COVID-19 через масові зібрання

Протест у США Фото з відкритих джерел

Українка, яка зараз перебуває у США, розповіла про акції спротиву

Люди, які протестують у США, паплюжать майно, нищать поліцейські авто і руйнують навіть аптеки – те, що відбувається, це ненормально. Понад те, у США прогнозують другу хвилю коронавірусу через те, що багато людей збираються разом.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила українка, яка зараз перебуває у США, Єлизавета Чубенко.

Єлизавета Чубенко зазначила, що за тим, що сьогодні відбувається у США, просто жахливо спостерігати, і ці події, на її думку, не є нормальними, адже протести не є мирними. Окрім того, такі події просто паплюжать пам’ять загиблого афроамериканця Джорджа Флойда, переконана вона.

"Люди, які протестують, продовжують паплюжити все майно, руйнують брендові магазини, руйнують навіть аптеки, руйнують поліцейські машини, вони їх просто підпалюють. Тобто те, що відбувається зараз, не є нормальним", – зазначила вона.

Єлизавета Чубенко зазначила, що тема коронавірусу і протестів у США сьогодні стала тісно пов’язана, зокрема, через масові зібрання в країні очікують другу хвилю COVID-19.

Новини за темою: Страх і ненависть в Америці: В США пройшла хвиля жорстоких вбивств поліцейських

Нагадаємо, акції протестів у США почалися після того, як увесь світ дізнався, що 25 травня під час жорсткого затримання поліцейськими загинув афроамериканець Джордж Флойд, підозрюваний в підробці документів і котрий чинив опір під час арешту.

Згодом у США заарештували офіцера поліції, який брав участь у затриманні Джорджа Флойда, - саме цей поліцейський тримав ногу на шиї загиблого.

Крім того, президент США Дональд Трамп під час брифінгу в Білому домі пообіцяв залучити американських військових для придушення акцій протесту, а також заявив, що заворушення, які відбуваються в США, слід вважати актами тероризму.

Loading...