live

Протести у Нових Санжарах проти приїзду евакуйованих з Уханю: Відкрито два кримінальних провадження

Нацполіція

У пресслужбі зазначили, що працівники поліції вжили максимальних заходів щодо захисту українців

За фактом заворушень у Нових Санжарах було розпочато два кримінальних провадження. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції в Полтавській області. 

У поліції повідомили, що групи агресивно налаштованих людей спровокували сутичку, тож поліція вимушена була припинити групове порушення правопорядку.

За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 294 (Масові заворушення) та ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

"Працівники поліції вжили максимальних заходів щодо захисту українців, які перебували в автобусі, та забезпечили супровід людей", - сказано у повідомленні.

Як повідомляли, 20 лютого зранку у Борисполі помітили людей у захисних костюмах. Згодом стало відомо, що о 9:40 літак з евакуйованими українцями з Уханя прибув до "Борисполя".

Стало відомо, що літак з евакуйованими українцями приземлився на дозаправку у Борисполі, далі він полетів у Харків. Потім повідомили, що борт  приземлився у Харкові.

Додамо, під Полтавою протестувальники заблокували в'їзд до села та запалили шини через повернення українців з Китаю. У МВС закликали жителів Полтавщини не порушувати закон під час акцій, пов'язаних з прибуттям українців з Уханя.

Невдоволені місцеві жителі влаштували протести проти приїзду громадян України з Китаю. Під час акцій сталися сутички та масові зіткнення. Розгнівані демонстранти кидали каміння та бруківку в автобуси, де знаходилися перелякані українці. 

Також під час заворушень поранення отримали 9 працівників поліції та один цивільний

Loading...