Протести у Нових Санжарах через евакуацію з Уханю: Постраждало 9 поліцейських і цивільний

Нацполіція

Також один з протестувальників намагався автомобілем здійснити наїзд на правоохоронців

Після заворушень у Нових Санжарах через евакуацію українців з Уханю за медичною допомогою звернулися 9 поліцейських та одна цивільна особа. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Полтавської області. 

У поліції відзначили, що під час прибуття колони автобусів з українцями, які прилетіли з Китаю, агресивно налаштовані громадяни розпочали закидати їх та поліцейських камінням.

Також один з протестувальників намагався автомобілем здійснити наїзд на представників правоохоронних органів. У поліції зазначили, що для захисту громадян та припинення масового заворушення працівники поліції вимушені були застосувати заходи фізичного впливу, відповідно до вимог Закону.

"На цей час за медичною допомогою звернулися 9 поліцейських та одна цивільна особа", - сказано у повідомленні.

Як повідомляли, 20 лютого зранку у Борисполі помітили людей у захисних костюмах. Згодом стало відомо, що о 9:40 літак з евакуйованими українцями з Уханя прибув до "Борисполя".

Стало відомо, що літак з евакуйованими українцями приземлився на дозаправку у Борисполі, далі він полетів у Харків. Потім повідомили, що борт  приземлився у Харкові.

Додамо, під Полтавою протестувальники заблокували в'їзд до села та запалили шини через повернення українців з Китаю. У МВС закликали жителів Полтавщини не порушувати закон під час акцій, пов'язаних з прибуттям українців з Уханя.

Невдоволені місцеві жителі влаштували протести проти приїзду громадян України з Китаю. Під час акцій сталися сутички та масові зіткнення. Розгнівані демонстранти кидали каміння та бруківку в автобуси, де знаходилися перелякані українці.

Loading...