Прокуратура відкрила справу проти НЗФ через жорстоке поводження та катування цивільних на Луганщині

Фото з відкритих джерел

Зокрема, представники так званої "ЛНР" незаконно затримують громадян та, утримуючи у підвалах, змушують зізнаватися у "шпигунстві" на користь України та "співпраці" з СБУ.

Прокуратура за доповіддю ООН розпочала кримінальне провадження проти представників незаконних збройних формувань на сході України за фактом жорсткого поводження та катування цивільного населення на непідконтрольній території Луганщини. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Там зазначили, Луганська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з цивільним населенням, поєднаного з катуванням, з боку НЗФ (ч. 1 ст. 438 КК України).

У пресслужбі ОГП уточнили, що представники "міністерства державної безпеки" та "міністерства внутрішніх справ" так званої "ЛНР" незаконно затримують громадян та, утримуючи у підвалах, змушують зізнаватися у "шпигунстві" на користь України та "співпраці" з СБУ.

"Цивільне населення піддають тортурам та катуванню, застосовують фізичну силу та сексуальне насильство, використовують електричний струм та методи удушення газом. Затриманих позбавляють їжі та доступу до туалету. Для залякування людей учасники воєнізованих формувань погрожують фізичною розправою", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: СБУ встановила особи бійців НЗФ, через яких загинули українські спецпризначенці на Донбасі у 2018 році

Раніше постійне представництво України в ООН закликало Російську Федерацію припинити насильство на тимчасово непідконтрольному Донбасі. Таким чином дипломати відреагували на загибель українського солдата 26 травня.

Loading...