Профспілки подали позов до суду щодо відкликання Кабміном законопроєкту "Про працю"

Фото з відкритих джерел

Позивач стверджує, що при підготовці даного законопроєкту не дотримувалися вимог закону "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"

До Окружного адміністративного суду міста Київ надійшов позов від Федерації професійних спілок України, у якому йдеться про відкликання з боку Кабінету міністрів законопроєкту "Про працю".

Про це повідомляє пресслужба суду.

Так, представники профспілок вимагають визнати дії уряду протиправними через порушення процедури погодження із ними проєкту Закону України "Про працю".

Новини за темою: Законопроєкт "Про працю" порушує Угоду про асоціацію з ЄС: Чи чекати санкцій від європейських партнерів?

Крім цього, вони вважають, що при підготовці законопроєкту "Про працю" Кабмін не дотримався вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

З цих причин Окружний адмінсуд просять визнати бездіяльність уряду протиправною та зобов’язати його, як суб’єкта законодавчої ініціативи, відкликати цей проєкт закону.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України під час засідання 27 грудня схвалив новий законопроєкт "Про працю".

Новини за темою: Постраждають не тільки робочі: Як законопроєкт уряду "Про працю" позначиться на економіці

Згодом міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Милованов розповів про особливості звільнень працівників, відповідно до нового законопроєкту.

Loading...