"Продовження ланцюгу звичайних фейків": СБУ спростувала заяву ФСБ щодо запобігання своїй операції в РФ

Фото з відкритих джерел

В СБУ підкреслили, що оприлюднена інформація є продовженням брехні з російської сторони

Служба безпеки України спростувала інформацію ФСБ щодо затримання сімох людей за спробу викрасти з Росії та вивезти в Україну одного з лідерів незаконних збройних формувань на Донбасі. Про це повідомила пресслужба СБУ.

"У засобах масової інформації шириться заява ФСБ Російської Федерації, яка відзвітувала про черговий "успіх" – нібито вона зірвала спецоперацію СБУ і затримала групу осіб, що збиралися викрасти одного з бойовиків, який воював на Донбасі.

Служба безпеки України наголошує, що оприлюднена інформація є продовженням ланцюгу звичайних фейків російської сторони. І навіть цей фейк свідчить – РФ захищає та підтримує бойовиків", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим у відомстві підкреслили, що кожна особа, яка брала участь у бойових діях на боці незаконних збройних формувань на тимчасово окупованих територіях, має понести за це відповідальність, передбачену українським законодавством. І Служба безпеки України працює над цим завданням у щоденному режимі.

Новини за темою: В Офісі президента прокоментували скандал зі зривом спецоперації з ПВК

Нагадаємо, раніше у Федеральній службі безпеки (ФСБ) заявили про затримання сімох людей за спробу викрасти з Росії і вивезти в Україну одного з лідерів незаконних збройних формувань на Донбасі.

Втім, кого саме планували викрасти, не повідомляється. Відомо лише, що це громадянин Росії. За інформацією СК, 30 липня його виманили в Підмосков'ї і вдарили електрошокером в автомобілі, але він зміг втекти.

Loading...