Продаж зброї і рейдерські захоплення: СБУ викрила угрупування, до якого входили правоохоронці і ексдобровольці

Обшуки провели у Києві, Харкові, Житомирі та Хмельницькому

СБУ викрила злочинне угрупування, членами якого були правоохоронці і ексдобровольці Офіс генерального прокурора

Служба безпеки України припинила діяльність злочинного угрупування, яке спеціалізувалося на проведенні незаконних розшуків, продажу зброї, рейдерських захопленнях та вимаганнях, а також виготовленні та збуті наркотиків. Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора. 

За даними слідства, членами угрупування були колишні та чинні співробітники правоохоронних органів, ексбійці добровольчих батальйонів, представники кримінального середовища та працівники охоронних компаній.

"Правоохоронці отримували санкції на прослуховування, а їхні спільники збували отриману інформацію. Крім цього, члени угруповання займалися продажем спеціальних технічних засобів для негласного отримання інформації та трафіку з’єднань абонентів мобільного зв’язку", - зазначили в пресслужбі прокуратури. 

Зазначається, що правоохоронці провели 45 одночасних обшуків у Києві, Харкові, Житомирі та Хмельницькому. У ході цього було вилучено засоби анонімного зв’язку, комп’ютерну техніку та носії інформації, що використовувалися для отримання та передачі конфіденційної інформації, а також боєприпаси і наркотичні речовини.

Новини за темою: Під Харковом у гаражі знайшли тисячі боєприпасів. Кива заявляє, що це схрон "Нацкорпусу"

У результаті двом організаторам було повідомлено про підозру за фактами незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, незаконного придбання, збуту або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації та несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем, комп'ютерних мереж (ст.263, ст. 359 та ст.361 КК України), а двом активним учасникам за фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ст.263 КК України). Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, перед цим ЗМІ повідомляли, що 23 жовтня СБУ провела 46 обшуків у більш ніж 100 представників партії "Національний корпус" і руху "Азов" у Харкові, Києві, Хмельницькому та Житомирі.

Loading...