Представники НЗФ отримували соцвиплати з українського бюджету, – СБУ

ОРДЛО Фото з відкритих джерел

Зловмисники за гроші оформлювали мешканцям непідконтрольної території Донеччини паспорти громадян України

Контррозвідники Служби безпеки задокументували групу осіб на створенні механізму протиправної видачі у тому числі представникам незаконних збройних формувань так званої "ДНР" соціальних виплат з Держбюджету України. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За попередніми даними, зловмисники за гроші оформлювали мешканцям непідконтрольної території Донеччини паспорти громадян України та документи на призначення соціальних виплат. Вони переправляли документи через лінію розмежування.

Серед замовників "послуг" оперативники спецслужби встановили представників незаконних збройних формувань терористичної організації "ДНР".

29 липня у Бахмуті Донецької області оперативники спецслужби затримали трьох фігурантів провадження, які знімали гроші з банкомату, щоб потім передати в ОРДО.

Під час обшуків у помешканнях зловмисників вилучили готівку, банківські картки та документи, які були підставою для отримання грошей в українських банківських установах, у тому числі для представників НЗФ.

Новини за темою: У мешканців ОРДЛО і Криму не будуть відбирати українське громадянство через російські паспорти

Раніше координатор Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в економічній робочій групі ТКГ Ульріх Бранденбург підтвердив запровадження російської валюти на непідконтрольній території Донбасу.

Loading...