Правоохоронці з’ясовують, чи "київський терорист" мав спільників

Чоловік захопив заручника у столичному бізнес-центрі Скріншот відео

Банківське відділення, у якому напередодні забарикадувався зловмисник, досі не працює

Ситуація біля бізнес-центру "Леонардо", де громадянин Узбекистану Сухроб Карімов захопив заручницю і погрожував вибухом, спокійна, але банківське відділення, у якому напередодні забарикадувався "київський терорист", ще не працює.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Алла Жизневська.

Кореспондентка зазначила, що сьогодні ситуація біля бізнес-центру "Леонардо", де напередодні зловмисник захопив заручницю і погрожував вибухом, є спокійною, і про учорашні події вже нічого не нагадує, обмежувальної стрічки вже немає. Щоправда, банківське відділення, у якому і відбувалися ці події, ще не працює. Як ідеться в оголошенні, відділення банку не працює з технічних причин.

Алла Жизневська зазначила, що, за інформацією від правоохоронців, чоловік, який захопив заручницю, є громадянином Узбекистану. З дитинства він перебував на обліку з огляду на розлади психічного здоров’я. Правоохоронці вивчають, чи зловмисник діяв сам, чи у нього були спільники.

Новини за темою: Співробітники СБУ вдавали з себе працівників ЗМІ: Кореспондент ZIKу розповів ексклюзивні подробиці затримання "київського терориста"

"Ми дізналися, що на Старокиївській відбуваються якісь слідчі дії. Виявляється, там була автівка, яка якимось чином пов'язана начебто з паном Карімовим. Ми приїхали туди, правоохоронці півтори години працювали на місці, там було 5 автівок, вибухотехнічна служба, кінологи, собаки. Автівка, яку ми побачили, мала позначку однієї зі служб таксі. Правоохоронці нам нічого не прокоментували, але, за моєю інформацією, ще взимку пан Карімов мав якесь порушення правил дорожнього руху, йому було виписано штраф. Але дослідили усе в автівці і нічого там не знайшли, ніяких вибухових пристроїв", – зазначила Алла Жизневська.

Як повідомляли, 3 серпня у центрі Києва чоловік захопив заручницю та погрожував підірвати відділення банку.

Стало відомо, що зловмисник, який захопив заручницю у столичному бізнес-центрі, вимагав розпочати телетрансляцію. Зокрема, на телеканалі ZIK.

Додамо, Антон Геращенко повідомив, що чоловік є громадянином Узбекистану.

Згодом стало відомо, що громадянина Узбекистану, який захопив заручницю і погрожував підірвати вибухівку у відділенні банку у приміщенні бізнес-центру "Леонардо" у центральній частині Києва, затримали.

Loading...