Правоохоронці проводять обшуки в офісі партії "Єдність Олександра Омельченка" через підкуп виборців, - джерело

Олександр Омельченко. Фото: Іванов Олексій/УНІАН

На даний момент в київському офісі партії "Єдність Олександра Омельченка" проходять обшуки в зв'язку з інформацією про підкуп виборців. Про це повідомляє джерело у правоохоронних органах.

Як повідомляє джерело, обшуки в офісі партії "Єдність Олександра Омельченка" проводяться в зв'язку з організацією цією партією скупки виборців. Наразі правоохоронці вилучили списки осіб, яких підкупили і планували підкупити у 8 районах Києва.

Також, за нашою інформацією від джерела, цей обшук - лише перший з низки. Крім нього готуються обшуки в ще 15 офісах різних партій. Назви політсил, також підозрюваних у підкупі виборців, поки що не розголошуються.

Нагадаємо, що поліція вже традиційно бореться з фальсифікацією виборів. Так, раніше голова Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков вже виступав в якості гаранта прозорості виборчого процесу на минулих президентських і парламентських виборах.

Крім цього, перед стартом нинішньої виборчої гонки глава МВС пообіцяв, що та позиція відомства, яка була на президентських і парламентських виборах, буде "такою ж жорсткою і зараз". Він також заявив про здатність забезпечити чесні і адекватні вибори 25 жовтня.Loading...