Правоохоронці мають провести жорстке розслідування: Ярославський про відпустку працівників НАН, які розробили тест на коронавірус

Денис Ярославський ZIK

Держава чекає на китайські тести як манни небесної

По кожному подібному факту зараз мають правоохоронні органи проводити жорстке розслідування. І президент має безпосередньо це робити.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив екскерівник Голосіївського управління поліції Києва Денис Ярославський, коментуючи інформацію про те, що співробітників Інституту молекулярної біології та генетики НАН України, які створили тести для виявлення коронавірусу, в розпал пандемії відправили у відпустку за власний кошт.

Ярославський зауважив, що держава у цій ситуації  чомусь надіється на Китай, чекаючи на китайські тести як манни небесної, які закуплять втричі дорожче.

Новини за темою: Однією з головних причин поширення коронавірусу в Італії вважають матч Ліги чемпіонів

"Тому по кожному цьому факту, по кожному, зараз мають правоохоронні органи проводити жорстке розслідування. Я вважаю, що і президент має безпосередньо це робити. Бо на все, що відбувається у режимі, називайте це надзвичайною ситуацією, президент має реагувати особисто, персонально", – зазначив Денис Ярославський.

Новини за темою: Великдень під час коронавірусу: Зеленський анонсував новий проєкт

Він вважає, що у час епідемії в країні у неоплачувану відпустку треба відправляти працівників міністерств, а не вірусологів.

Новини за темою: Перший випадок COVID-19 виявили у Сумській області

"Я як керівник розумію, що таке надзвичайний стан і як треба реагувати,  коли особовий склад намагається не виконувати функцію, яку він повинен виконувати.  А те, що відправляють вірусологів у неоплачувану відпустку, то краще відправити у таку відпустку половину якогось міністерства. А їхні зарплати нехай помножать і передадуть вірусологам. От що треба зараз зробити", – наголосив екскерівник Голосіївського управління поліції Києва Денис Ярославський.

Нагадаємо, співробітників Інституту молекулярної біології та генетики НАН України, які створили тести для виявлення коронавірусу, в розпал пандемії відправили у відпустку за власний кошт. Таке рішення було прийнято у зв'язку з нестачею фінансування.  

Як повідомляли, 25 березня в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня.

Також повідомляли, що станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

 

Loading...