Пожежа в Одеському коледжі: Підозрюваного Хаєцького відпустили з під-варти

Пожежа в одеському коледжі. ДСНС

Чоловіка відпустили на поруки депутатам

Апеляційний суд відпустив підозрюваного у пожежі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що сталася у грудні 2019 року, Андрія Хаєцького на поруки депутатам Сергію Колебошину та Анатолію Урбанському. Про це йдеться у трансляції "UA:Одеса".

Як повідомляється, суд вирішив, що Хаєцького мають звільнити "негайно", рішення не підлягає оскарженню.

Раніше з чотирьох підозрюваних у пожежі в коледжі суд відправив у СІЗО без права на заставу лише Андрія Хаєцького.

Крім того, у Києві культурні діячі та активісти вимагали під будівлею Міністерства внутрішніх справ у Києві відпустити підозрюваного.

Зазначимо, що у 2017 році Хаєцький влаштувався заступником директора з адміністративно-господарської роботи в Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Після звільнення пішов працювати у центр, що займається патріотичним вихованням молоді, при Одеській обласній державній адміністрації.

У свою чергу, знайомі Хаєцького стверджують, що із коледжу він звільнився до трагедії - нібито ще 4 листопада 2019 року попередив керівництво про звільнення за станом здоров'я, а останній робочий день у нього був 18 листопада.

Прокуратура Одеської області повідомляє, що Андрій Хаєцький працював у коледжі до 2 грудня

У самому коледжі точної дати звільнення Хаєцького не знають, бо всі дані згоріли під час інциденту. Проте стверджують, що у Хаєцького мала залишитися трудова книжка з точною датою звільнення.

Новини за темою: Пожежа у коледжі Одеси: Ще двом посадовцям повідомили про підозру

Нагадаємо, 4 грудня в Одесі сталася пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінська та Троїцька (відомої як архітектурний пам’ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено.

6 грудня, рятувальники заявили, що в них не залишилося надії знайти живих у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де спалахнула масштабна пожежа.

За попередніми висновками ДСНС, пожежа в коледжі на вулиці Троїцькій сталася через несправність електропроводки чи побутових приладів.

Loading...