Пожежі на Луганщині: Вогонь частково пошкодив інфраструктуру КПВВ "Станиця Луганська"

Наразі на місці працюють рятувальники

Під час пожеж, які спалахнули в Луганській області, було частково пошкоджено елементи інфраструктури на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Станиця Луганська". Про це повідомляє Державна прикордонна служба

"Зараз у контрольно-пропускному пункті уже частково пошкоджено елементи інфраструктури.
На місце прибули пожежні команди ДСНС, з якими прикордонники вживають усіх заходів для локалізації займання", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, боротьбу із вогнем ускладнюють пориви вітру.

Новини за темою: Лісові пожежі на Луганщині: У ДСНС оприлюднили відео про масштаби руйнації та ліквідацію займань

Раніше повідомлялося, що у Луганській області контрольно-пропускний пункт в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" тимчасово призупинив роботу у зв'язку з пожежею поруч. 

Нагадаємо, вчора, 30 вересня, в кількох районах Луганської області виникло загоряння сухої трави та лісової підстилки, через що жителів кількох сіл евакуювали. Тоді повідомлялося, що гасіння вогню ускладнюють сильні пориви вітру.

Сьогодні, 1 жовтня, стало відомо, що незаконні збройні формування на Донбасі здійснили обстріл лісового масиву, в результаті чого виник новий осередок пожежі

За останніми даними ДСНС, внаслідок лісових пожеж у Луганській області загинуло вже 8 осіб, ще 10 людей госпіталізовано. Крім того, на околиці Сєвєродонецька виникла пожежа на складі побутової хімії.

 

Loading...