Пожежі на Луганщині: Шмигаль показав наслідки з висоти пташиного польоту

За словами прем'єр-міністра, пожежі намагаються загасити з повітря

Пожежа в Луганській області Національна поліція України

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль оглянув з гелікоптера територію Луганщини, де кілька діб тривають лісові пожежі. Відповідне відео очільник уряду опублікував у Telegram.

Зазначається, що сьогодні, 2 жовтня, місцеві рятувальники працюють із повітря.  "Оглянули території, що постраждали внаслідок пожеж. Серед них околиці Лисичанська, села Борівське та Осколонівка. Населений пункт Сиротине весь у диму. У селі Муратове, в Новоайдарському районі, де вчора вирували сильні пожежі, є численні зруйновані будинки. Під час обльоту бачили й одиничні осередки пожеж. В оперативному режимі передавали координати пожежникам", – написав Шмигаль.

За словами прем’єр-міністра, наразі до гасіння пожеж залучено 3 літаки та 2 пожежні гелікоптери. Він повідомив, що на місці працюють 2,5 тис. людей та 264 одиниць техніки. "Спостерігається сильне задимлення, проте ситуація, за словами рятувальників, покращилася. Ще вчора ця територія була затягнута димом. Роботи ускладнював поривчастий вітер, сьогодні він трохи вщух", – зазначив урядовець.

Нагадаємо, 30 вересня в кількох районах Луганської області виникло загоряння сухої трави та лісової підстилки, через що жителів кількох сіл евакуювали. Тоді повідомлялося, що гасіння вогню ускладнюють сильні пориви вітру.

Вчора, 1 жовтня, стало відомо, що незаконні збройні формування на Донбасі здійснили обстріл лісового масиву, в результаті чого виник новий осередок пожежі

Новини за темою: Пожежі на Луганщині не вщухають: Евакуація сіл, загиблі та шалені збитки – все, що відомо станом на 2 жовтня

За останніми даними, в результаті пожеж загинули від 9 до 11 людей і 17 осіб постраждали. Наразі продовжуються гасіння пожежі та встановлення причин загоряння.

Loading...