Пожежі на Харківщині і Луганщині гасять із літаків, – Аваков

Відкритий вогонь у Харківський області відсутній


До ліквідації пожеж в Харківській та Луганській областях залучена пожежна авіація Міністерства внутрішніх справ. Про це повідомив міністр МВС Арсен Аваков під час поїздки на Харківщину, передає пресслужба відомства.

Зазначається, що наразі повітряний моніторинг показує відсутність відкритого вогню в області. У регіонах працюють два літаки АН-32П та вертоліт Мі-8 ДСНС України, загрози населеним пунктам немає.

За словами Авакова, пожежі набули значних масштабів через сильний вітер та спеку. "Навколо населених пунктів, які знаходяться в лісовому масиві, не було мінералізованих смуг. На цей час 22 домогосподарства постраждали від вогню, 33 людини були змушені покинути свої будинки", – заявив чиновник.

Крім того, сьогодні має відбутися засідання спеціальної комісії, яка прийме рішення про матеріальну компенсацію людям, чиї будинки постраждали від пожежі. "Господарі повністю знищених будинків отримають максимальну компенсацію – приблизно 300 тисяч гривень. Люди, які постраждали менше – отримають меншу компенсацію", – сказав Аваков.

Якщо ж у когось із власників житла згоріли документи, то необхідно надати їхній перелік і представники МВС та Харківської ОДА допоможуть їх відновити, – резюмував міністр.

Новини за темою: Пожежі на Харківщині та Луганщині: Все, що відомо про причини та наслідки лиха

Нагадаємо, на Харківщині триває гасіння осередку лісової пожежі у Дворічанському та Чугуївському районах. Станом на ранок осередки пожежі в населених пунктах Гороб’ївка та Гряниківка було ліквідовано, але продовжувалося горіння лісу на площі близько 100 га.

Loading...