Потерпілим від пожеж на Луганщині виплатять по 300 тис. грн за втрачене житло

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль G7AmbReformUA

Кошти для компенсації будуть виділені з резервного фонду державного бюджету

Люди, які втратили житло через пожежі в Луганській області, отримають по 300 тис. гривень, а за житло, що потребує ремонту, – по 50 тис. гривень. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав під час спілкування з журналістами на Луганщині.

"І минулого разу, і цього разу стратегія держави залишається аналогічною: сума коштів з резервного фонду державного бюджету буде виділена безпосередньо, як тільки збитки буде змога підрахувати. 300 тис. грн - зруйнований повністю, спалений будинок, 200 тис. грн - родинам людей, які загинули внаслідок пожежі, 50 тис. грн - це якщо частково будинок зруйнований, 20 тис. грн - якщо постраждало господарство, є втрати. Також область готова виплачувати зі свого резервного фонду кошти",- зазначив голова уряду.

Він додав, що причини виникнення пожежі будуть оприлюднені після завершення розслідування низки кримінальних справ, які були порушені.

"Версій розглядається декілька. Це і можливі підпали, можлива злочинна діяльність, можливі специфічні наслідки сильного вітру, коли дерева торкаються ліній електропередач. Такі теж зафіксовано факти. Тобто причин декілька", - сказав Денис Шмигаль.

Новини за темою: Пожежі на Луганщині: Шмигаль показав наслідки з висоти пташиного польоту

Нагадаємо, 30 вересня в кількох районах Луганської області виникло загоряння сухої трави та лісової підстилки, через що жителів кількох сіл евакуювали. Тоді повідомлялося, що гасіння вогню ускладнюють сильні пориви вітру.

Вчора, 1 жовтня, стало відомо, що незаконні збройні формування на Донбасі здійснили обстріл лісового масиву, в результаті чого виник новий осередок пожежі.

За останніми даними, в результаті пожеж загинули від 9 до 11 людей і 17 осіб постраждали. Наразі продовжується гасіння пожежі та встановлення причин загоряння.

Loading...