Посадовців "Київпастрансу" підозрюють у привласненні 200 млн грн держкоштів через фіктивні фірми

Фото з відкритих джерел

Одну з компаній, яка виграла тендер, пов’язують з ексдиректором "Київпастрансу"

Прокуратура займатиметься розслідуванням ймовірного розкрадання державних коштів на КП "Київпастранс" на суму понад 200 млн грн через замовлення послуг у фіктивних фірм.

Про це йдеться в ухвалі Печерського райсуду Києва від 3 лютого.

За даними слідчих, "Київпастранс" у 2017-2018 роках придбало товари та послуги у фіктивних фірм ТОВ "Мегастрой Альянс", ТОВ "Буд-Екостандарт", ТОВ "Делонс", ТОВ "Торгова Компанія Техатон МАЗ".

Новини за темою: СБУ викрила розкрадання військового обладнання зі стратегічних львівських підприємств

Зокрема, "Мегастрой Альянс" отримав від комунальників понад 57 млн за ремонт станцій ліній швидкісного трамваю та автобусного парку №5.

"Буд-Екостандарт" отримав понад 16 млн за ремонт автобусних парків. У "Делонс" замовляли ремонт лінії швидкісного трамваю майже на 13 млн. У "Торгової Компанії Техатон МАЗ" замовили запчастини для автобусного парку та трамваїв на суму понад 115 млн грн.

Загалом чотири фірми отримали вище згадані 202,12 млн грн.

За інформацією "Наших грошей", "Торгову Компанію Техатон МАЗ" пов’язують із ексдиректором "Київпастрансу" Сергієм Майзелем, який також очолював Департамент транспортної інфраструктури КМДА. Ця компанія разом із "Київпастрансом" фігурує у ще одній кримінальній справі.

Як відомо, КП "Київпастранс" з серпня 2016 року очолює Дмитро Левченко. Майзель був його попередником із серпня 2014 року по квітень 2016 рік.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у 2016 році "Київпастранс" витратив 10 мільйонів 404 тисячі гривень на спеціальні підйомники для людей з інвалідністю на станціях швидкісного трамваю, але жоден із підйомників не почав працювати.

Новини за темою: Розкрадання земель НААН: Президенту академії та ще 4 посадовцям повідомили про підозру

До цього зазначалося, що чиновник "Київпастрансу" погорів на хабарі.

Loading...