Порушення у Бахмуті: Виборців на дільницях очікував неприємний "сюрприз"

В Україні 25 жовтня розпочалися місцеві вибори Фото з відкритих джерел

У людей вкрали їхні голоси

У місті Бахмут Донецької області виборці, які прийшли на дільниці, з’ясували, що за них уже хтось проголосував на місцевих виборах.

Про це в ефірі марафону "Місцеві вибори в Україні" на телеканалі ZIK під час включення заявив громадський діяч з Бахмута Зосим Йорохов.

Громадський діяч розповів про перебіг волевиявлення на місцевих виборах у місті Бахмут та про виявлені порушення.

"Правопорушення виглядали таким чином, що люди приходять на дільницю, щоб проголосувати, своє волевиявлення висловити, а там вже відзначають те, що за нього і за його дружину вже проголосовано. Саме проголосовано в той момент, коли дружина працює... Вона не могла суто фізично потрапити на дільницю, але вже за неї голос відданий", – розповів Зосим Йорохов.

Чоловік розповів, що були й інші порушення, зокрема, люди по кілька разів приходили на дільниці не зі своїми паспортами. Він зазначив, що трапився випадок, коли жінка проголосувала, потім переодягнулася і знову прийшла на дільницю. Вона пояснила свої дії тим, що її начебто попросила проголосувати інша людина.

Новини за темою: В Ірпені на одній із дільниць напали на кандидата в депутати

Громадський діяч додав, що після виявлення порушень на виборчі дільниці викликали поліцію та складали протоколи.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, о 8 ранку, в Україні розпочалося голосування на місцевих виборах. 

У Центральній виборчій комісії назвали цьогорічні вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

Як повідомили у громадській мережі "ОПОРА", станом на 16:00 25 жовтня явка виборців на місцевих виборах в Україні становить приблизно 27%.

Додамо, правоохоронці вже відкрили 51 кримінальне провадження щодо порушень під час виборів.Loading...