Порошенка викликають в ДБР через розмову з Байденом

Петро Порошенко Фото - president.gov.ua

Також його повторно викликають у справі щодо картин

Народного депутата та колишнього президента України Петра Порошенка викликають 29 травня у ДБР одразу щодо двох справ. Про це повідомляє пресслужба відомства.

У зв’язку з неявкою 26 травня, Порошенко повторно викликається  на 11 годину 29 травня у справі щодо переміщення через митний кордон 43 картин.

Того ж дня на 12 годину його викликають в якості свідка "за фактом можливого незаконного використання спеціальних технічних засобів отримання інформації, що може заподіяти істотної шкоди державним інтересам". Йдеться про його розмову із ексвіцепрезидентом США Джозефом Байденом.

Новини за темою: Штурм музею з картинами Порошенка: Директор звернувся до поліції через пошкодження майна

Нагадаємо, 26 травня, п'ятий президент України Петро Порошенко не з'явився на допит до Державного бюро розслідувань стосовно переміщення через кордон України 43 картин. Натомість Петро Олексійович вирушив на відкриття виставки картин, щодо яких його мали б допитати.

Згодом співробітники Державного бюро розслідувань штурмом взяли будівлю Національного центру народної культури "Музей Івана Гончара", де 26 травня Петро Порошенко відкрив виставку картин зі своєї родинної колекції.

 

Loading...