Пообіцяли доставити додому: Українці, які приїхали спецрейсом з Росії, залишилися без транспорту

Фото з відкритих джерел

Пасажири поскаржилися на антисанітарію в поїзді та розповіли, що ніяких протиепідемічних заходів не було прийнято

Українці, яких спецрейсом евакуювали з Москви до Києва через коронавірус, не можуть дістатися до міст, де проживають, оскільки обіцяний транспорт їм так ніхто і не надав.

Про це йдеться у Telegram-каналі PavlovskyNews.

Ще під час посадки у кожного пасажира питали про місце проживання та пообіцяли, що всіх відвезуть до зазначених пунктів, але після прибуття до столиці виявилося, що транспорту немає.

Пасажири стверджують, що підписали згоду на самоізоляцію, але тепер побоюються, що обіцяних заходів неможливо буде дотримуватися, враховуючи, що їхати додому буде проблематично, а деякі люди проживають у віддалених регіонах.

Також пасажири поскаржилися на антисанітарію в поїзді і сказали, що з антисептиків бачили тільки маленький шматочок мила.

Новини за темою: Рівень злочинності по всім статтям знизився на 30% під час карантину, - Аваков

Зазначається, що на кордоні всім перевірили температуру, однак експрес-тестів при цьому не було.

До того ж, за словами людей з поїзду Москва-Київ, у Москві немає подібних жорстких правил карантину.

"Школи та інститути закриті, але всі торгові центри працюють і люди спокійно ходять без масок", - розповідають пасажири.

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 29 березня, вранці на столичний вокзал прибув спецрейс з українцями з Росії. Всього повернулися 700 громадян України.

Новини за темою: В Україну прибув другий літак із Китаю з партією протиепідемічних засобів

Також сьогодні до України прибув літак з 359 українцями, яких евакуювали із Нью-Йорка до Києва. Після прибуття всім пасажирам також вимірювали температуру.

Loading...