live

Полковника ЗСУ засудили до 13 років ув'язнення за державну зраду

Він збирав інформацію про пересування сил та засобів українських військових підрозділів

Полковник ЗСУ Іван Без'язиков Фото з відкритих джерел

Шевченківський районний суд м. Києва визнав винним у державній зраді та створенні терористичної групи полковника Збройних сил України та призначив йому покарання у вигляді 13 років позбавлення волі із позбавленням військового звання. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора

Згідно з повідомленням, під час слідства було встановлено, що військовослужбовець, перебуваючи у полоні з 25 серпня 2014 року на непідконтрольній українській владі території у Донецьку, вступив до складу розвідувального управління незаконного збройного формування РФ та займав посаду так званого "заступника начальника 1-го відділу з аналітичної роботи".

За інформацією ЗМІ, йдеться про полковника Збройних сил України Івана Без'язикова.

Як зазначається, судовий процес над полковником тривав з серпня 2017 року. У суді доведено, що він збирав розвідувальну інформацію про пересування сил та засобів українських військових підрозділів, задіяних у проведенні Антитерористичної операції на сході України, допитах інших полонених українських військовослужбовців та виконував ще низку злочинних функцій. 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що до Рівненського міського суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо державної зради військовослужбовця однієї з бойових бригад Збройних сил України, який "служив" у спецпідрозділах "ДНР" та співпрацював із ФСБ РФ.

 

Loading...