Новини » Події Читать эту новость на русском

Поліція затримала зловмисників, які намагалися вивезти з Чорнобильської зони 60 кг лосиних рогів

Троє чоловіків хотіли продати здобич

Pixabay

У Чорнобильській зоні відчуження правоохоронці затримали трьох чоловіків, які намагалися вивезти близько 60 кілограмів лосиних рогів для подальшого продажу. Про це повідомляє пресслужба Київської поліції у Facebook.

Згідно з повідомленням, сьогодні, 22 травня, поблизу смт. Поліське, працівники поліції зупинили трьох сталкерів із рогами диких тварин, вагою близько 60 кілограмів.

"Жителі Київщини намагалися перемістити колишні "прикраси" сохатих за межі зони відчуження, для подальшого продажу. Однак, відповідно до закону, переміщення будь-яких об'єктів за межі зони відчуження чи зони безумовного відселення без спеціального дозволу або проведення дозиметричного контролю – заборонено", - зазначили в поліції.

Чоловіки зібрали 60 кг лосячих ріг для продажу Поліція київської області

Тож, лосячі роги правоохоронці вилучили.

За цим фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 267-1 КК України (порушення вимог режиму радіаційної безпеки). Порушникам загрожує стягнення штрафу від 75 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1275-1700 грн) або обмеження волі на строк від 2 до 5 років.

Новини за темою: 34 роки від дня аварії на ЧАЕС: Як сліпий випадок перетворив міста на привиди

Раніше повідомлялося, що Державне агентство з управління зоною відчуження розробить детальний план розвитку туристичного потенціалу Чорнобильської зони.

Loading...