Новини » Події Читать эту новость на русском

Поліція взялась за заяву Дубінського щодо незаконного стеження в Україні за громадянами США

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Аваков візьме розслідування на особистий контроль

Національна поліція розпочала розслідування за заявою народного депутата від фракції "Слуга народу" Олександра Дубінського про стеження за чиновниками США в Україні. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

"Народний депутат України О. Дубінський та адвокат Т. Костіна передали міністру внутрішніх справ Арсену Авакову матеріали щодо фактів можливого стеження в Україні за посадовцями США", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що правоохоронцями було розпочато кримінальне провадження.

"Головним слідчим управлінням Національної поліції здійснюється досудове розслідування в окремому кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.163 КК України. Всі надані матеріали долучені до матеріалів цього кримінального провадження", - повідомляє пресслужба.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, правоохоронці діятимуть виключно у правовому полі.

"МВС буде діяти винятково у правовому полі, спільно з відповідними правоохоронними органам США, забезпечуючи невтручання у внутрішньополітичні процеси у США, розуміючи всю важливість цієї теми для україно-американських відносин", - сказав він.

Хід цього розслідування перебуває під особливим контролем керівництва Міністерства внутрішніх справ України.

Раніше повідомлялося, що народний депутат Олександр  Дубінський передав в МВС України і U.S. Embassy Kyiv Ukraine публічно оприлюднені ним факти стеження за високопоставленими особами США.Loading...