live

Поліція розшукує харків'ян, які повернулися з-за кордону і вказали невірні контактні дані перед тим, як "самоізолюватися"

Директор Харківського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України Любов Махота Фото з відкритих джерел

Одна людина вказала адресу проживання, а виявилося, що квартира, яка там розташовується, була продана 5 років тому

Представники поліції розшукують 10 харків'ян, які повернулися з-за кордону і начебто самоізолювалися, але перед цим залишили невірні контактні дані, які не дозволяють перевірити, чи дотримуються вони карантину.

Про це повідомила директор Харківського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України Любов Махота в прямому ефірі UA: Харків.

За її словами, 25 березня понад 200 осіб після повернення з-за кордону підписали згоду і перебувають на самоізоляції, а десятьох, як згадувалося вище, оголосили в розшук.

"10 осіб на сьогоднішній день знаходяться в розшуку. Ми тісно співпрацюємо з Національною поліцією ... Вони допомагають нам розшукати громадян, які повинні знаходитися на самоізоляції", - пояснює вона.

Як додала директор Харківського обласного лабораторного центру, деякі з цих осіб вказали неіснуючі телефонні номери, а також був випадок, коли було вказано адресу, а виявилося, що квартиру продали 5 років тому.

Новини за темою: Росія зупиняє міжнародне авіасполучення через коронавірус

На її думку, варто пам'ятати, що українське законодавство передбачає відповідальність за порушення правил щодо карантину.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що останнім часом єдиним джерелом потрапляння коронавірусу в Україну є люди, які повертаються з подорожей та заробітків.

Новини за темою: За добу майже 50 тис. осіб по всьому світу захворіли на коронавірус COVID-19

Також глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков стверджував, що стежити за дотриманням карантину українцями через мобільні телефони МВС не буде.

Loading...