Поліція порушила кримінальну справу проти людей, що прийшли на службу до Святогірської лаври, попри карантин

Поліція Донецької області

Люди не дотримувалися дистанції та не мали з собою захисних масок

У Святогірську Свято-Успенську лавру на Великодню службу прийшли близько 300 людей - внаслідок цього поліція розпочала кримінальне провадження через недотримання карантинних обмежень.

Про це повідомили в поліції Донецької області.

"У Святогірській Свято-Успенській лаврі зафіксовано зібрання людей у кількості 300 осіб, при цьому не було дотримано соціальну дистанцію та інших правил карантину. За фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням)", - йдеться у повідомленні.

Також правоохоронці додали, що ще за трьома випадками наразі триває ретельне вивчення матеріалів, після чого їм буде надано правову оцінку.

Крім цього, в Донецькій області зареєстровано чотири факти, коли у культових спорудах перебувало понад 10 людей або вони були без захисних масок.

Новини за темою: Воскресіння Ісуса Христа: Історія та традиції відзначення Великодня в Україні

Наразі поліція продовжує працювати у посиленому режимі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Донецькій області у Свято-Успенській Святогірській Лаврі на Великоднє богослужіння в ніч з 18 на 19 квітня прийшли віряни, більшість з яких не мала засобів захисту від коронавірусу.

Новини за темою: Великдень online: Коли можна відвідати церкву та де подивитися богослужіння

До цього заступник голови МВС Антон Геращенко заявляв, що на порушення карантину на Великдень буде жорстка реакція.Loading...