Погрози у бік Зеленського: Суд дозволив ДБР вилучити у двох телеканалів записи ефірів з волонтеркою Звіробій

Фото з відкритих джерел

Мова йде про телеканали ATR та 5 канал

Суд дав "зелене світло" Державному бюро розслідувань на вилучення документів та записів ефірів, під час яких волонтерка Маруся Звіробій погрожувала президенту Володимиру Зеленському.

Про це йдеться у рішенні Печерського райсуду.

Відповідні відеозаписи мають надати телеканал ATR і 5 канал, які показували інтерв'ю з волонтеркою.

Новини за темою: Я їх вже розпізнаю: Звіробій заявила, що за нею стежать

У ДБР стверджують, що деякі висловлювання Звіробій у цих інтерв'ю вказують на її умисел вчинити злочини і тому їх слід використати у якості доказів.

Основний характер реплік волонтерки начебто містить в собі погрози президенту Зеленському.

Згідно з рішенням суду, ДБР зможе вилучити й інші документи - редакційні завдання, запрошення, листи, інформацію про осіб, що брали участь в ефірах.

Зазначається, що дозвіл судді дійсний протягом тридцяти днів і не підлягає оскарженню. При цьому, якщо слідчі ДБР зустрінуться із супротивом, суддя може дозволити обшуки для отримання потрібних речей і документів.

Представники вище згаданих телеканалів на судові засідання не приходили.

Нагадаємо, 28 листопада 2019 року, слідчі Державного бюро розслідувань прийшли з обшуками до волонтерки Марусі Звіробій, котру разом із народною депутаткою від "Європейської Солідарності" підозрюють у погрозі вбивством щодо президента Володимира Зеленського. Тоді у неї вилучили зброю. 

Новини за темою: Звіробій подала заяву на Трубу

Раніше, 6 листопада 2019 року,  ДБР внесло дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань у межах провадження щодо висловлювань народної депутатки від "Європейської Солідарності" Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського.

Приводом для провадження стала трансляція Федини та Звіробій у Facebook з кав’ярні у Львові, де вони з використанням ненормативної лексики розкритикували спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому.

У грудні 2019 року Марусю Звіробій допитали в Держбюро розслідувань, куди її викликали вже як свідка у справі про погрози президенту України Володимиру Зеленському. 

Loading...