Новини » Події Читать эту новость на русском

Пішов із життя перший голова КМДА Іван Салій

Іван Салій Фото з відкритих джерел

Політик помер на 77-му році життя

Перший представник президента України в Києві, голова Київської міської державної адміністрації (1992-1993) і президент Всеукраїнського союзу виробників будматеріалів Іван Салій помер на 77-му році життя. Про це 28 вересня вранці повідомив президент Конфедерації Будівельників України (КБУ) Лев Парцхаладзе в Facebook

"Не стало нашого Друга, професіонала, однодумця - Івана Салія. Людина з великої літери! Найкращий у своїй справі! Душевний, людяний і яскравий! Нам усім Вас бракуватиме", - йдеться у публікації. 

Довідка:
Іван Миколайович Салій - радянський і український політик, народний депутат України I і III скликань. З 1992 по 1993 рік був представником президента України в Києві, головою Київської міської державної адміністрації.

Раніше працював у Києві на заводі "Ленінська кузня", потім став головним інженером заводу "Київторгмаш", обіймав посаду першого секретаря Подільського райкому КПУ в Києві.

У 1990-1992 роках обіймав посаду голови Подільської районної ради народних депутатів та Подільського райвиконкому.

З 20 березня 1992 року по 12 квітня 1993 року був першим головою КМДА. У 1993 році - префект університету "Києво-Могилянська академія". Пізніше працював керівником контрольної служби президента України, радником прем'єр-міністра України, президентом Асоціації народних депутатів, керівником Центру розвитку міст, першим заступником виконавчого директора Асоціації міст України.

Також обіймав посаду начальника Головного управління транспорту, потім був першим заступником міністра Міністерства транспорту України у зв'язках з Верховною Радою.

У 2008 році Іван Салій очолив Всеукраїнську спілку виробників будівельних матеріалів та виробів. Через рік став головою Комітету підприємців - виробників будівельних матеріалів і виробів при Торгово-промисловій палаті України.

Новини за темою: У США помер колишній гендиректор PepsiCo, який пригостив пепсі-колою Хрущова

Нагадаємо, нещодавно на 80-му році життя помер актор дубляжу, диктор і радіоведучий Микола Козій, який озвучував "Альфа", "Коломбо" і Біблію.