live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Підпал будинку Гонтаревої: Розслідування справи передали Нацполіції

Валерія Гонтарева Julia Berezovska / Press office NBU

Таке рішення було прийняте процесуальним керівником після заслуховування стану досудового розслідування

Провадження щодо підпалу майна родичів ексголови Національного банку  Валерії Гонтаревої розслідуватиме Головне управління Нацполіції в Київській області. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора. 

"Офіс Генерального прокурора доручив розслідування у кримінальному провадженні за фактами підпалу майна родичів ексголови Національного банку України Головному управлінню Національної поліції в Київській області", - сказано в повідомленні.

Таке рішення було прийняте процесуальним керівником після заслуховування стану досудового розслідування, яке проводилося територіальним органом поліції. Прокурор надав письмові вказівки про проведення необхідних слідчих (розшукових) та процесуальних дій, а також визначив строки їх виконання.

Нагадаємо, у ніч на 17 вересня невідомі спалили будинок ексочільниці Національного банку України Валерії Гонтаревої в селищі Гореничі під Києвом.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що підпал будинку Гонтаревої – неприпустимий прояв кримінального тиску.

Як вже повідомлялося, п’ятий президент України Петро Порошенко пообіцяв винагороду у 3 млн гривень за інформацію про замовників і виконавців замаху на ексочільницю Нацбанку Валерію Гонтареву.

Loading...