Новини » Події Читать эту новость на русском

Підозрювану у справі Шеремета Кузьменко відпустили під домашній арешт

Юлія Кузьменко Фото з відкритих джерел

Таким чином суд частково задовольнив клопотання захисту, який просив скасувати арешт Кузьменко

Лікарку Юлію Кузьменко, підозрювану у вбивстві журналіста Павла Шеремета, відпустили з-під варти під цілодобовий домашній арешт, передає "Українська правда".

Зазначається, що таким чином суд частково задовольнив клопотання захисту, який просив скасувати арешт Кузьменко.

Рішення ухвалила колегія суддів Юрія Сливи, Тетяни Фрич і Володимира Мельника.

Підозрювана не може залишати межі Гнідина, де вона прописана, а також не має спілкуватись з фігурантами справи та зобов'язана з'являтись до правоохоронців на їхні вимоги.

Наразі суд оголосив лише коротку ухвалу, без мотиваційної частини.

Прокурор просив не скасовувати арешт.

Водночас, судді говорили, що ризики, на які раніше посилались правоохоронці (втечі, перешкоджання слідству тощо), уже нечинні, бо розслідування завершене.

Втім, прокурор відповів, що ризики нібито продовжують існувати через те, що триває слідство стосовно замовників вбивства, і вони наразі ще не встановлені.

Також судді хотіли, щоб прокурор пояснив, який є зв’язок між Кузьменко та невстановленими замовниками. Прокурор не відповів на це прямо.

Пресу та громадських слухачів до зали засідання не допустили. 

Новини за темою: Справа Шеремета: У фігурантів Кузьменко та Антоненка з’явилися проблеми зі здоров’ям

Нагадаємо, під час обшуку у помешканні підозрюваної у справі вбивства журналіста Павла Шеремета лікарки Юлії Кузьменко слідчі вилучили мисливську рушницю цивільного чоловіка Кузьменко.

Раніше повідомлялося, що підозрювані у вбивстві Шеремета відмовилися від участі у слідчих діях і від поліграфа. За словами заступника міністра МВС Антона Геращенка, вони не хочуть давати будь-які свідчення.

Loading...