live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Підозрюваному у розстрілі правоохоронців на Майдані Липовому дали можливість спокійно виїхати за кордон, – Шарій

Анатолій Шарій Фото - скріншот

Навмисно було зроблено все для того, щоб людина поїхала за кордон

Підозрюваному у справі про розстріли правоохоронців на Майдані в 2014 році Дмитру Липовому після допиту дали можливість спокійно виїхати за кордон.

Про це сказав блогер Анатолій Шарій в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

Анатолій Шарій підкреслив: він може  висловлювати свої думки, проводити розслідування, робити якісь висновки щодо розстрілів правоохоронців на Майдані, але вже давно все доведено відповідними органами.

"Є відео. Це відео допиту в генпрокуратурі. Слідчі, які проводили відео, я досі їх бачу, вони миготять вже на нових якихось допитах і якихось слідчих діях, вони проводили допит з Липовим Дмитром.  Я не бачив, на жаль, початку вашої передачі, але там присутня Олена Лукаш. Вона прекрасно знає, хто, якщо задатися питанням, хто стріляв. Чудово відомо, хто стріляв. Ці люди зізналися. Але найдивніше для мене було в цьому питанні те, що хлопець, цей Липовий, коли його питали, він не розумів взагалі, що поганого він робив. Ну так, добре, стріляли, але у ВВшників стріляли, не по людях, в такому плані. Там величезний допит, тривалий допит, він дуже докладно розповідає, як він передав цей карабін, як він його привіз у Київ,  скільки було патронів, що коли йому повернули – набоїв не було. Тобто, я смію думати, що всі ці патрони, велика кількість, були випущені в живих людей, у правоохоронців," – сказав Шарій.

Після цього, додав блогер, людину, яка розстрілювала правоохоронців, спокійно відпустили і дали можливість втекти за кордон.

"Скільки в результаті померло цих людей – невідомо, бо нікому це не було цікаво. У результаті що з Липовим сталося – насправді йому дали піти за кордон. Буквально через 4 дні він залишив територію країни. Наскільки я знаю, його навіть в Інтерпол не заявили.  Тобто, навмисно було зроблено все…для того, щоб людина пішла за кордон. А коли я зараз бачу виступ Горбатюка, він у мене викликає не те що роздратування, а подив, чому ця людина не притягується до відповідальності нарівні з іншими, які усі 5 років відмінно знали всі, але, тим не менш фальсифікували, тим не менш постійно впарювали цю натуральну брехню", – зазначив Анатолій Шарій.

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ оприлюднили повний список прізвищ 34 членів так званої групи Парасюка, яких підозрюють у причетності до трагічних подій на Майдані.

Раніше "Опозиційна платформа - За життя" заявила, що поранення і загибель правоохоронців на Майдані в 2014 році повинні бути розслідувані.

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Ківа має намір представити на розгляд парламенту законопроєкт і проєкт постанови, які дозволять припинити гоніння правоохоронців, загиблих і постраждалих під час Майдану.

Loading...