Підозрюваного у нападі на політв'язня Балуха взяли під арешт

Владимир Балух

Чоловіка арештували на два місяці без альтернативи триманню під вартою

У суботу, 19 вересня, підозрюваного у нападі на колишнього політв'язня Володимира Балуха арештували на два місяці. Про це повідомила спікер прокуратури Києва Надія Максимець у Facebook.

"За клопотанням прокурора Київської місцевої прокуратури N4 Дніпровський районий суд заарештував на 2 місяці підозрюваного у заподіянні тяжких травм Володимиру Балуху. Суд не визначав альтернативи триманню під вартою", - йдеться у повідомленні. 

За її словами, 32-річний підозрюваний повністю визнав свою вину та відмовився від адвоката. Він пояснив, що конфлікт із потерпілим відбувся на побутовому підґрунті.

Новини за темою: Лікарі розповіли про стан Балуха

Зауважимо, арештований чоловік є мешканцем Київщини та наразі безробітний. Йому оголосили підозру за частиною 1 статті 121 КК України (умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння).

До уваги ЗМІ!

У суботу, 19 вересня, за клопотанням прокурора Київської місцевої прокуратури N4 Дніпровський районий...

Опубліковано Надією Максимець Субота, 19 вересня 2020 р.

Нагадаємо, у ніч на 8 вересня був скоєний напад на колишнього політичного в'язня Володимира Балуха. Чоловіку завдали серйозні тілесні ушкодження. Через деякий час його підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

Згодом справу під контроль взяли столична поліція та прокуратура.  

А 18 вересня поліція Києва затримала підозрюваного в нападі на Володимира Балуха та відкрила кримінальне провадження щодо нього. 

Loading...