Поліграф підтвердив непричетність Яни Дугарь до вбивства Павла Шеремета, - адвокати

Яна Дугарь Фото з відкритих джерел

Результати експертизи мають поставити крапку у цій справі

Підозрювана у вбивстві журналіста Павла Шеремета військовий медик Яна Дугарь пройшла експертизу на поліграфі, який підтвердив її непричетність до злочину. Про це повідомили адвокати підозрюваної, передає телеграм-канал PavlovskyNews.

Адвокати повідомили, що їх підзахисна пройшла експертизу на поліграфі в Українському бюро психофізіологічних досліджень та безпеки, який підтвердив її непричетність до вбивства.

"Питання: чи здійснювала Яна Дугарь будь-яке стеження за місцем пересування журналіста Павла Шеремета? Категорична відповідь – 99,6% "ні", - процитували один із прикладів дослідження адвокати.

Проте за версією слідства, Яна Дугарь вела не стеження за пересуванням Шеремета, а розвідку камер спостереження поблизу місця злочину.

Також адвокати навели приклад іншого питання, яке було поставлено Дугарь.

"Чи обговорювала Дугарь Яна Сергіївна з Антоненком Андрієм підготовку та вчинення вбивства журналіста Павла Шеремета? 99,9%, що не робила", - повідомили правозахисники.

На їхню думку, дані цієї експертизи дозволять поставити крапку в цій політичній справі.

Раніше повідомлялося, що суд частково задовольнив клопотання захисту і змінив Дугарь цілодобовий домашній арешт на нічний з 20:00 до 7:00.

Loading...