Новини » Події Читать эту новость на русском

Підняття танкера Delfi не спричинило забруднення Чорного моря, - Держекоінспекція

Танкер "Delfi" Telegram, Владислав Криклій

Далі судно планують транспортувати з акваторії пляжу

Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований  заявив, що підйом затонулого танкера Delfi не спричинив забруднення води в Чорному морі. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Державна екологічна інспекція протягом місяця регулярно здійснювала відбір проб поблизу затонулого судна. В період з 22 по 30 серпня забруднення чи перевищення гранично допустимих концентрацій нафтопродуктів не виявлено", - зазначив Мальований і додав, що держінспектори й надалі будуть моніторити акваторію та брати проби води для аналізу.

Окрім цього, посадовець розповів, що після того, як затонуле судно нарешті поставили на рівний кіль, наступним кроком буде транспортування танкера з акваторії біля пляжу "Дельфін".

"26 серпня затонуле біля Одеси судно нарешті поставили на рівний кіль. Це сталося майже через рік після аварії і після численних фактів забруднення моря нафтопродуктами з танкеру. Наступний крок – його транспортування з акваторії біля пляжу "Дельфін", - зазначив голова Держекоінспекції.

Нагадаємо, нещодавно начальник адміністрації Одеського морського порту Руслан Сахаутдінов заявив, що в борту танкера Delfi за 9 місяців утворилася величезна пробоїна, яку доведеться герметизувати.

Loading...