Новини » Події Читать эту новость на русском

Під Львовом стався вибух у госпіталі для пацієнтів з COVID-19

Пацієнтів з Винниківського госпіталя евакуювали до інших лікарень Львівщини

Андрій Садовий/Facebook

Попередньо, вибух трапився під час заправки кисню

У місті Винники Львівської області стався вибух у госпіталі для пацієнтів з COVID-19, у зв'язку з цим хворих терміново евакуювали до інших медзакладів. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у Facebook

Попередньо, інцидент трапився у п'ятницю ввечері, 20 листопада, під час заправки кисню. 

"У Винниках нештатна ситуація з киснем у обласному військовому госпіталі. Попередньо, мова йде про вибух при заправці", - зазначив Садовий. 

На момент вибуху в Винниківському госпіталі перебували кілька десятків пацієнтів, в тому числі у важкому стані, які потребували штучної подачі кисню. Однак, через  вибух медзаклад не мав можливості забезпечити цим пацієнтів. Тому хворих вночі було евакуйовано до інших лікарень. 

"Загалом в лікарні 60 киснезалежних хворих. 30 прийме до себе Лікарня швидкої допомоги, 5 з них в реанімації. 12 людей везуть у 8-му лікарню", - додав Садовий. 

Новини за темою: Кабмін виділив майже 900 млн грн на кисень у COVID-лікарнях

Приблизно опівночі подачу кисню у Винниківському госпіталі відновили. 

"Всі пацієнти, яких евакуювали до Лікарні швидкої допомоги, завершать лікування вже тут", - додав міський голова Львова. 

Нагадаємо, нещодавно в Ужгороді лікарні на 100% заповнилися пацієнтами з коронавірусом COVID-19, у зв'язку з цим тяжкохворих почали доставляти до інших районів Закарпатської області. 

Loading...